Stavdata.cz

datové služby ve stavebnictví

Aktualizace

Jak funguje aktuální stav ?

Databáze hmot

položky databáze hmot výrobce jsou aktualizovány samotným výrobcem na základě smluvního vztahu. Aktualizaci lze provádět ručně přímo v datech na www.stavdata.cz s administrátorským přístupem vlastníka dat. Aktualizační tabulkou v předepsaném formátu XLS, nebo formátu XML exportovaným souborem z vlastního IS. Aktualizuje se sortiment a ceny.

SW Aspe®

Data lze v současné době importovat do datové základny StavData pro registrované uživatele z importního souboru StavData.zip Do konce března bude dokončen modul automatických aktualizací z www.stavdata.cz. V budoucnu bude možné pracovat s aktuálními daty na webu. přímým připojením z aplikace.

Třídníků

Třídníky SKP a JKPOV jsou neměnné vhledem k jejich náhradě CZ-CPA. Změny v CZ-CPA a OTSKP-SPK ostatních třídících systémech budou zapracovány vždy po jejich oficiálních změnách. Zbylé třídící systémy Budou aktualizovánu průběžně.

Vazeb a číselníků

Vazby na třídící systémy jsou z části plněny při vstupu dat do systému a dále podle kapacit a priorit datových služeb. Aktualizace číselníků (sazba DPH, Banky, kontakty, jsou realizovány se změnami legislativy a požadavků vlastníků dat.

ERP - sklady

Jednou z placených datových služeb je i aktualizace skladových zásob ekonomických systémů dodavatelů staveb obchodníků a distributorů. Položky svého IS můžete aktualizovat z www.stavdata.cz a po aktualizaci rabatů či marží od výrobce máte stále správné ceny v obchodní agendě. 

Partneři
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
IBR Consulting, s.r.o. 2023 | All rights reserved | web Design 17e